Thursday, October 3, 2024
Home » ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 0-0

ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 0-0

Στην Λευκή ισοπαλία έμεινε η ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ στον εντός έδρας αγώνα της με την ΟΜΟΝΟΙΑ Ψευδά ένα παιγνίδι που ήθελε πάση θυσία την
Νίκη η ομάδα του Γιώργου Πολυβίου για να αναρριχηθεί βαθμολογικά και να ξεφύγει από τα χαμηλά τις Βαθμολογίας που μπορεί για την ώρα να
Μην κινδυνεύει όμως θα πρέπει στα εναπομείναντα παιγνίδια να κυνηγήσει την βαθμοσυλλογή που θα της εξασφαλίσει την παραμονή

ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ – ΠΕΓΕΙΑ 2014  2-0

Την 6η ήττα της  σε 9 Αγώνες που έδωσε μέχρι τώρα στα πλαίσια της Β Φάσης του Πρωταθλήματος της Β Κατηγορίας στο Α Γκρουπ δέχθηκε η ομάδα της ΠΕΓΕΙΑΣ 2014 στο Γήπεδο Δημήτρης ΧΑΜΑΤΣΟΣ από την ΟΜΟΝΟΙΑ 29 Μ (2-0) σε ένα δυνατό αλλά σε Αθλητικά πλαίσια διεξαχθέν παιγνίδι που παρακολούθησαν πέραν των 2000 φίλων της Γηπεδούχου ομάδας που δημιούργησαν μια φανταστική ατμόσφαιρα με πυροτεχνήματα που ήταν και η αιτία καθυστέρησης στην έναρξη του αγώνα για 10΄ λεπτά περίπου. Τα δύο τέρματα που δέχθηκε η ΠΕΓΕΙΑ ήταν ένα σε κάθε Ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 42΄και στο 52 ΄(πέναλτι) Άξιον αναφοράς το γεγονός ότι η αποστολή της Πέγειας αποτελείτο από 15 άτομα λόγω …. ΛΕΙΨΑΝΔΡΊΑΣ !!!!!
Εικόνα : kerkida.net