Sunday, September 29, 2024
Home » Έβρισε τον διαιτητή ο Μέσι: «Είσαι πουτ@@@ς γιος» (vid)

Έβρισε τον διαιτητή ο Μέσι: «Είσαι πουτ@@@ς γιος» (vid)

Έξαλλος με τον διαιτητή της αναμέτρησης της Ίντερ Μαϊάμι με τη Σάρλοτ ήταν ο Λιονέλ Μέσι

Η Ιντερ Μαϊάμι παραχώρησε ισοπαλία 1-1 στην Σάρλοτ, ωστόσο παραμένει επικεφαλής στο MLS. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 57ο λεπτό με τον πρώην άσο του ΠΑΟΚ, Κάρολ Σβιντέρσκι, όμως δέκα λεπτά αργότερα, ο Μέσι με σουτ έξω από την περιοχή διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Ο Αργεντινός σούπερ σταρ πέτυχε το γκολ της ομάδας του και πρωταγωνίστησε και σε μια… φάση, στην οποία στράφηκε εναντίον του διαιτητή του αγώνα.

Συγκεκριμένα, στις καθυστερήσεις βλέποντας ο Μέσι τον Λουίς Σουάρες, μετά από μια χαμένη ευκαιρία, θεώρησε ότι έπρεπε να δοθεί πέναλτι.

Πλησίασε τον διαιτητή και του φώναξε ότι δεν σφυρίζει σωστά και κατόπιν του είπε: «Είσαι πουτ@@@ς γιος».